OCRsport.hu
Hírek az OCR világából

OCR siker az első katonai többpróba versenyen

0

Korosztályában és az összetett versenyben is az első helyen végzett Imrei Kata szerződéses hadnagy, az MH 93. Petőfi Sándor Vegyivédelmi Zászlóalj testnevelő tisztje, a Ninja Warriors döntőse, OCR versenyző az első alkalommal megrendezett katonai többpróba (ötpróba) versenyen.

A Honvéd Sportegyesületek Országos Szövetsége (Hososz), együttműködve a Budapesti Honvéd Sportegyesülettel (BHSE), valamint az OCR Hungary Kft-vel szervezte meg a katonai többpróba (ötpróba) versenyt. Az aktív, tartalékos, nyugállományú katona, valamint a honvédelem iránt érdeklődő civil versenyzőknek speciális – nagyfokú erőt és ügyességet igénylő – kihívásokat kellett teljesíteniük. A versenyen a Magyar Honvédség Sportszázadának olimpikonjai bíráskodtak.

Imrei Kata hadnagy 6 perc 53 másodperces idővel nyerte a szuperkupát, több mint két perccel jobb időt elérve a második helyezett női, illetve 46 másodperccel jobb időt elérve az első helyen végzett férfi versenyzőnél.

Forrás: honvedelem.hu