OCRsport.hu
Hírek az OCR világából

Martyin és Páder győzött Tokajban

0

Véget értek az ob-futamok. A terepakadályfutók legutóbb a III. Extreme Trail Akadályversenyen indultak Tokajban. Itt a 15+ kilométeres távon avattak országos bajnokokat.

Ez volt az utolsó országos bajnoki futam. Martyin a 15+ kilométeres kategória előtt a 8+ kilométeres távon szintén dobogóra tudott állni Pakson – számolt be az országos bajnokságról a Sportágválasztó Magazin.

A tokaji viadalon Páder Zsófia győzött, megelőzve az abszolút kategóriában Kocsis Beátát.  Páder Zsófia a 8+ kilométeres távon ugyancsak dobogós volt: a 2. helyen zárt.

A férfiaknál a III. Extreme Trail Akadályversenyen Nagy Kornél lett ezüstérmes, megelőzve Horváth Róbertet.

Rozina Tamás, a TEFUTSZ alelnöke honlapunknak elmondta, az előttünk álló hetekben a szövetség összesíti az ob-n szerzett pontokat és az év végén ünnepélyes keretek között abszolút győzteseket hirdetnek.